We have Moved! Visit us at our New Location:
- 287A Broome Street
- Tel: 212.228.7988
If you love chocolate, you must love
" CHOCOLATE ROAD "
Watch Chocolate Road and get a free chocolate
when you visit Shi Eurasia !!!


Imported Food & Beverage, Confectionery, Souvenir from British, Ireland, Scotland, Iceland, Scandinavian, Denmark, Dutch, Germany, Austria, South Africa, Australia, Malaysia, Thailand, Japan, and Asia

Tim Tam - Arnott's
Tim tamCollection list
Featured collection
-
Nestle Milkybar Buttons 30g
- Regular price
- $1.79
- Sale price
- $1.79
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cadbury Crunchie Rocks 110g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nestle Orange Smarties 120g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mackie's Honeycomb Milk Chocolate 120g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nestle Toffee Crisp 7 Biscuits
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Walker's Double Dipped Chocolate Toffees 135g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Swizzels Loadsa Lollies 135g
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rowntrees Jelly Tots Small Bag 42g
- Regular price
- $1.99
- Sale price
- $1.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Uncle Joe's Mint Balls 90g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Simpkins Coffee Flavoured Drops 175g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Simpkins Banana Chocolate Centred Drops 175g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Swizzels Curious Chews 135g
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Swizzels Scrumptious Sweets 134g
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out